No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 38 resultsSorted by latest
| Screen Size | 17.3 Inches |
| Color | Black |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Backlit Keyboard, Memory Card Slot |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Digital Storage Capacity | 1000 GB |
| Hard Disk Interface | Raid |
| Connectivity Technology | SATA |
| Brand | Transcend Information |
| Special Feature | Not_Performance_Used |
| Hard Disk Form Factor | 2.5 Inches |
| Hard Disk Description | Solid State Hard Drive |
| Compatible Devices | Desktop |
| Installation Type | Internal Hard Drive |
| Color | 1TB |


