No products in the cart.
| Type: | Li-Ion |
| Capacity: | 6 Cell / 9 Cell |
| Volt: | 11.1 V |
| Size: | 209.50 x 72.40 x 23.30 mm |
| Color: | Black |
| Model Name | Tapo C500 |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Special Feature | 2 Way Audio, HD Resolution, Night Vision, Cry Detection, Motion Sensor |
| Indoor/Outdoor Usage | Outdoor |
| Compatible Devices | Tablet, Smartphone |
| Power Source | Corded Electric |
| Connectivity Protocol | Wi-Fi |
| Controller Type | Amazon Alexa |
| Brand | TP-Link |
| Model Name | Archer AX12 |
| Special Feature | WPS |
| Frequency Band Class | Dual-Band |
| Wireless Communication Standard | 802.11ax |
| Compatible Devices | Gaming Console, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone |
| Frequency | 50 GHz |
| Recommended Uses For Product | Home and Small Business |
| Included Components | Installation Guide, Power Adapter, RJ45 Ethernet Cable, Archer AX12 x1 |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |