No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 497–512 of 1450 resultsSorted by latest
| Brand | Zebra Technologies |
| Connectivity technology | USB |
| Printing technology | Thermal |
| Special features | Portable |
| Colour | grau (dunkel) |
| Model name | ZD421d |
| Printer output | Monochrome |
| Max. monochrome printing speed | 1 |
| Item weight | 2.3 Kilograms |
| Maximum printer media size | 104 mm |
| Brand | TP-Link |
| Number of Ports | 24 |
| Included Components | TL-SG3428, Power Cord, Quick Installation Guide, Rackmount Kit, Rubber Feet |
| Color | BLACK |
| Compatible Devices | Desktop |
| Digital Storage Capacity | 512 GB |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Connectivity Technology | USB |
| Brand | Transcend |
| Special Feature | Portable |
| Hard Disk Form Factor | 3.5 Inches |
| Hard Disk Description | Solid State Drive |
| Compatible Devices | Desktop |
| Installation Type | Internal Hard Drive |
| Hard Disk Size | 512 GB |





