No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 497–512 of 1471 resultsSorted by latest
| Brand | Zebra Technologies |
| Connectivity technology | USB |
| Printing technology | Thermal |
| Special features | Portable |
| Colour | grau (dunkel) |
| Model name | ZD421d |
| Printer output | Monochrome |
| Max. monochrome printing speed | 1 |
| Item weight | 2.3 Kilograms |
| Maximum printer media size | 104 mm |
| Brand | Logitech |
| Colour | Rose |
| Ear placement | On Ear |
| Form factor | On Ear |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 100 KHz |
| Sensitivity | 96 dB |
| Headphone jack | 3.5 mm Jack |
| Model name | Logitech Zone 300 wireless headset |
| Connectivity technology | Bluetooth, Wireless |
