No products in the cart.
| Brand | TP-Link |
| Model name | ARCHERAX23 |
| Special features | Access Point Mode |
| Frequency band class | Dual-Band |
| Wireless communication standard | 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11ac, 802.11g |
| Brand | Transcend |
| Computer Memory Size | 32 GB |
| RAM Memory Technology | DDR4, DDR4, DDR4 |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| Compatible Devices | Laptop, Desktop |