No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 337–352 of 426 resultsSorted by latest
| NOMINAL OUTPUT VOLTAGE | 230V |
|---|---|
| NOMINAL INPUT VOLTAGE | 230V |
| MAX RUN TIME FOR LOAD | 10m 4s at 900W |
| INPUT CONNECTIONS | IEC 320 C14 |
| Brand | Logitech |
| Connectivity Technology | Plug-and-play |
| Connector Type | USB |
| Special Feature | Stand |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer, Tablet |
| Color | BLACK |
| Included Components | quick start guide, microphone |
| Polar Pattern | Unidirectional |
| Audio Sensitivity | 28 dB |
