No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Don't miss this special opportunity today.
Showing 49–64 of 70 resultsSorted by latest
| NOMINAL OUTPUT VOLTAGE | 230V |
|---|---|
| NOMINAL INPUT VOLTAGE | 230V |
| MAX RUN TIME FOR LOAD | 10m 4s at 900W |
| INPUT CONNECTIONS | IEC 320 C14 |
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Series | USB-C Dual Display Travel Dock without Adapter |
| Item Weight | 4.8 ounces |
| Product Dimensions | 4.72 x 2.6 x 0.79 inches |
| Item Dimensions LxWxH | 4.72 x 2.6 x 0.79 inches |
| Color | Black |
| Manufacturer | Lenovo |

